Terapia antynikotynowa

Aż 40 min!!! wraz z terapią wstępną i odtruciem z toksyn

Terapia antynikotynowa jest wsparciem dla osoby, która zdecydowała się rzucić palenie. Sama terapia antynikotynowa nie spowoduje, że Pacjent przestanie palić. Terapia antynikotynowa za pomocą biorezonansu umożliwia pozbycie się głodu nikotynowego. Osoba poddana terapii antynikotynowej za pomocą biorezonansu, po kilku – do kilkunastu godzinach po terapii przestaje odczuwać głód nikotyny, przez ma większe szanse na zerwanie z nałogiem.
W gabinecie ELMEDIC, oprócz zniwelowania głodu nikotynowego, zostaną poddani Państwo w czasie terapii antynikotynowej:
1) Terapii wstępnej – normalizacja pola elektromagnetycznego pacjenta.
2) Detoksykacji – odtruwanie z nikotyny, wzmocnienie płuc, odstresowanie.

Przed terapią:

1) Pacjent na wizytę przynosi ze sobą jednego papierosa, który zostanie użyty do terapii.
2) Tuż przed terapią Pacjent spala „ostatniego papierosa” do połowy i wkłada go do otrzymanej zlewki – posłuży on jako wzorzec nikotyny do odtrucia.

Przebieg terapii:

1) Pacjent będzie podłączony do aparatu BICOM Optima poprzez elektrody, które stymulują prace jego mózgu.
2) Terapeuta uruchamia specjalne programy na wygaszenie głodu nikotynowego z jednoczesnym pobudzeniem organizmu do usunięcia nagromadzonych toksyn.
3) Terapia jest bezbolesna, przeważnie pacjent nic nie odczuwa. Niektórzy pacjenci mogą rejestrować minimalne mikro impulsy lub może pojawić się senność.

24 godziny po terapii:

1) Efekt terapii przeważnie jest najbardziej odczuwalny dopiero następnego dnia, dlatego Pacjent nie może zaraz po zabiegu mieć jakiegokolwiek kontaktu z nikotyną – nie wolno żuć gum, stosować pastylek ani plastrów antynikotynowych. DOSTARCZENIE NIKOTYNY W TYM CZASIE ZNIWELUJE CAŁĄ TERAPIĘ. Jeśli zdarzy się, że Pacjent zapali papierosa zaraz po terapii to mogą pojawić się: biegunka, pocenie się, zawroty głowy a nawet wymioty.
2) Należy pić duże ilości wody niegazowanej i niemineralnej, najlepiej przegotowanej lub z filtra osmozowego - minimum 1,5-2 litrów / dobę. Nie wolno w ciągu 24 godzin po terapii pić wody wysoko zmineralizowanej lub gazowanej. U niektórych pacjentów może pojawić się wzmożone pragnienie.
3) Terapia ma na celu też odtrucie z toksyn, więc w pierwszej dobie Pacjent może na różne sposoby wydalać je z siebie. W związku z tym może wystąpić większa potliwość, ból głowy, senność, reakcje brzuszne, kaszel.
4) W czasie 24 godzin od zabiegu nie wolno pić alkoholu (piwa także), bo przekreśli to terapię. Należy także zrezygnować z kawy oraz czarnej herbaty.

Zwalczanie nałogu nikotynowego metodą biorezonansu jest jedną z najskuteczniejszych na rynku!

Efektywność terapii wynosi 90%. Bez znaczenia jest jak długo pacjent pali. Przeważnie wystarcza jedna terapia aby pozbyć się chęci zapalenia papierosa. U pacjentów palących od lat zalecamy dodatkową terapię na oczyszczenie organizmu z nagromadzonych toksyn (nikotyny).

Dalszy okres po terapii:

W czasie kolejnych dni po zabiegu trzeba pamiętać, że terapia nie zmiennie Państwa woli. Pacjent musi chcieć rzucić palenie! Terapia likwiduje GŁÓD NIKOTYNOWY, trzeba panować nad swoją wolą i nie sięgać odruchowo po papierosa.

Ważne!

Nawet 1 zapalony papieros przywróci GŁÓD NIKOTYNOWY i trzeba będzie zabieg powtórzyć.

Bierne palenie po kuracji (przebywanie w towarzystwie osób palących) nie stanowi natomiast zagrożenia.