BICOM Optima

Jesteśmy autoryzowanym gabinetem firmy MONADITH® - BIOMED®, który jest wyłącznym dystrybutorem niemieckiej firmy REGUMED®GmbH na Polskę, aparatury BICOM Optima. Apatat został wyprodukowany zgodnie z normą dla sprzętu medycznego EN ISO 13485:2003+AC:2009 (Certyfikacja Systemu Zarządzania Jakością Wyrobów Medycznych) i posiada aktualną gwarancję producenta.

Aparat BICOM Optima to najnowocześniejsze urządzenie diagnostyczno-terapeutyczne z zakresu terapii elektromagnetycznych drgań własnych – biorezonansu - o szerokim spektrum możliwości. Urządzenie posiada diagnostykę oraz 5 modułów terapeutycznych.

U naukowych podstaw diagnostyki i terapii biorezonansowej leżą najnowsze dokonania z dziedziny biofizyki oraz fizyki kwantowej. Zgodnie z nimi, wszystko, co materialne (komórki, patogeny), emituje prąd elektryczny, czyli pole elektromagnetyczne. Gdy u pacjenta wystąpią zmiany patologiczne lub obciążenie alergią, wtedy pole elektromagnetyczne ulega zaburzeniu. W tej sytuacji na zarejestrowaną przez aparat BICOM wartość składają się drgania fizjologiczne (nasze naturalne) jak i te patologiczne (te od bakterii, pasożyta etc.). Mając wzorce częstotliwości charakterystyczne dla danego patogenu, możemy ustalić, nie tylko czy emitowane przez pacjenta pole odpowiada zdrowemu, czy też choremu stanowi, jesteśmy w stanie wskazać co za pasożyt, bakteria lub alergen, nas obciąża.

Podczas diagnozy aparat jedynie rejestruje, natomiast w przypadku terapii, drgania są przetwarzane w terapeutyczne i skierowane z powrotem do organizmu pacjenta, przy czym częstotliwości harmoniczne są sprzęgane dodatnio (dodatnie sprzężenie zwrotne) a dysharmoniczne ujemnie. Elektromagnetyczne pole pacjenta reaguje natychmiast na dokładnie dopasowany sygnał terapeutyczny. Na skutek poprawy biofizykalnego stanu energetycznego pacjenta dochodzi stopniowo do poprawy procesów biochemicznych - normalizacji i wyleczenia. Podsumowując, terapia ma za zadanie sprowokować organizm do właściwej pracy, co w konsekwencji aktywizuje system odpornościowy i pobudza organizm do usunięcia bakterii, pasożyta, grzyba, wirusa.

Nasza aparatura diagnostyczna

Facebook

Zapraszamy do zapoznania się ofertą promocyjną naszego gabinetu ELMEDIC na FACEBOOK!

Czas promocji ograniczony więc nie zwlekaj!

Uwaga!

Przeciwskazaniami do terapii i diagnostyki biorezonansem są: rozrusznik serca, implant elektroniczny np. implant słuchu, ciąża, padaczka, terapia nowotworowa.

Pacjent jest najważniejszy!

Nic nie jest dla nas tak ważne jak zdrowie i zadowolenie pacjenta! Wierzymy, że ZASŁUGUJECIE na to co najlepsze!

Zdrowy człowiek to szczęśliwy człowiek!